ZAPOSLITEV

V našo ekipo vabimo izkušeno

ŠIVILJO za delo v proizvodnji delovnih oblačil

DELOVNE NALOGE:

  • Pripravljalna faza pri šivanju delovnih oblek,
  • zaključna faza pri šivanju delovnih oblek,
  • izdelovanje gumbnic in šivanje gumbov,
  • sestava z ometičnim šivom,
  • rezanje elastik,
  • poimensko označevanje delovnih oblek,
  • končna kontrola delovnih oblačil,
  • zlaganje in pakiranje delovnih oblačil,
  • zagotavljanje urejenosti delovnega prostora.

PRIČAKUJEMO:

  • Zaželjena izobrazba konfekcionar ali konfekcijski tehnik,
  • izkušnje na področju izdelave oblačil,
  • poznavanje tekstila in tekstilnih izdelkov,
  • dobre ročne spretnosti,
  • motiviranost za delo, urejenost, natančnost, zanesljivost in odgovornost,
  • pozitivno naravnanost in kooperativnost.

NUDIMO:

  • Delo v stabilnem podjetju in urejenem delovnem okolju,
  • uvajanje in usposabljanje na delovnem mestu,
  • delovni čas od ponedeljka do petka, od 6:30 do 14:30 ure,
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo dolgotrajnega sodelovanja.

Vaše prijave z življenjepisom pričakujemo do 08.04.2022 na elektronski naslov [email protected] ali po pošti na naslov: A-Anubis d.o.o. CIK-CAK, Mali Gaber 20, 8213 Veliki Gaber.
Pomakni se na vrh