ZAPOSLITEV

Že več kot 40 let smo na trgu prisotni z blagovno znamko CIK-CAK. Izdelujemo delovna oblačila za različne dejavnosti (proizvodnjo, gostinstvo, zdravstvo, kmetijstvo…). Naše ostale storitve so vezane na ponudbo delovne obutve in drugo zaščitno opremo. Desetletja zaupanja naših naročnikov in kupcev nas motivira, da ohranjamo kakovost in postajamo še boljši.

V našo ekipo vabimo novega sodelavca/sodelavko za delo v trgovini na sedežu podjetja, v Malem Gabru. Iščemo odgovorno osebo, ki bo motivirana za nadaljnji razvoj in rast naše trgovine.

Delovne naloge:

  • Svetovanje, prodaja, sprejem naročil,
  • prevzem, priprava in razporeditev blaga za prodajo, nadaljnjo obdelavo ali odpravo,
  • zagotavljanje urejenosti prostorov prodajalne,
  • delo v spletni trgovini,
  • nadzor nad blagom (urejenost prodajnih polic in stanja zalog),
  • izvajanje blagajniškega poslovanja,
  • izdelovanje prodajnih dokumentov in vodenje drugih ustreznih evidenc.

Pričakujemo:

  • Zaključeno IV. ali V. stopnjo trgovske, ekonomske ali druge ustrezne usmeritve,
  • zaželene izkušnje na področju prodaje,
  • računalniška pismenost (uporaba MS OFFICE),
  • vozniški izpit B-kategorije,
  • veselje do dela z ljudmi, prodajna naravnanost, razvite dobre komunikacijske sposobnosti,
  • pripravljenost  za stalno nadgrajevanje znanj, ki so potrebna za svetovanje kupcem pri naročilu delovnih oblačil in obutve,
  • pozitivno naravnanost in kooperativnost,
  • radovednost in fleksibilnost,
  • urejenost, natančnost, zanesljivost in odgovornost.

Nudimo:

  • Delo v stabilnem podjetju in urejenem delovnem okolju,
  • delo v dinamičnem in pozitivno naravnanem delovnem kolektivu,
  • uvajanje in usposabljanje na delovnem mestu,
  • delovni čas od ponedeljka do petka, od 8:00 do 16:00 ure,
  • možnost dolgoročnega sodelovanja,
  • možnost stimulativnega plačila glede na promet.

Vaše prijave z življenjepisom pričakujemo do 14.09.2020 na elektronski naslov [email protected] ali po pošti na naslov: A-ANUBIS d.o.o., Mali Gaber 20, 8213 Veliki Gaber.

Pomakni se na vrh